strona główna DĘBKI.ELO.PL               

<< strona główna


Willa Enigma
Nazwa obiektu : Willa Enigma
Adres : Dębki, Spacerowa/Dębowa
Telefony : Tel: 508 203 919, Fax:
E-mail : napisz e-mail
Strona WWW : http://www.enigma.debki.pl
Czas otwarcia : całoroczny
Liczba miejsc :
Cena osoba/dzień : Brak danych. Prosimy o kontakt telefoniczny.

Opis obiektu

Willa Enigma jest całorocznym obiektem położonym w nadmorskiej miejscowośi - Dębki.  Znajduje się ona w zacisznej części Dębek w sąsiedztwie zielonych terenów sprzyjających spacerom i rekreacji. Enigma to wspaniałe miejsce na spędzenie wakacji. Lokalizacja obiektu jest bardzo atrakcyjna, od morza dzieli nas tylko 200 m. Gwarantujemy miłą i rodzinną atmosferę oraz przyjemny i relaksujący wypoczynek.
 
Do dyspozycji gości mamy 6 pokoi o wysokim standardzie w tym dwa 2 - osobowe i cztery 3 - osobowe z łazienkami. Kazdy pokój jest wyposażony w telewizor i klimatyzację oraz bezpłatny dostęp do internetu. Posiada także oddzielny balkon.     
Gościom zapewniamy utwardzony parking znajdujący się na ogrodzonej posesji. Mała ilość pokoi oraz przyjazne nastawienie właścicieli do gości daje gwarancję niezapomnianego pobytu w rodzinnej atmosferze. Cena pokoi jest zróżnicowana i zależna od terminu, długości pobytu oraz ilości łóżek w pokoju. Istnieje możliwość skorzystania ze sprzętu plażowego oraz rowerów.
Zwierzęta domowe przyjmujemy za wcześniejszym uzgodnieniem. Warunkiem rezerwacji pokoju jest wpłata uzgodnionego zadatku na konto.
 
Na parterze znajduje się elegancka restauracja z kominkiem w której oferujemy całodzienne wyżywienie, głównie staropolskie dania, za przystępną cenę. Zapraszamy również wieczorem na filiżankę kawy jak również coś mocniejszego, słuchając relaksującej muzyki.
Poza  sezonem  organizujemy imprezy okolicznościowe, spotkania integracyjne oraz szkolenia dla firm. Organizujemy także zabawy sylwestrowe oraz karnawałowe dla grup zorganizowanych. Istnieje również możliwość zorganizowania połowu ryb dla grup.
Do dyspozycji gości jest również ogródek grillowy w którym można miło spędzić czas w gronie rodzinnym lub przyjaciół, a także elementy siłowni na świeżym powietrzu (wioślarz, wyciąg górny, orbitrek).
Z myślą o najmłodszych gościach przygotowaliśmy plac zabaw na którym znajdują się huśtawki, hamak, zjeżdżalnia, piaskownica oraz domek dziecięcy. W domku dziecięcym do dyspozycji są książki,  gry planszowe, tablica z kredkami oraz artykuły do rysowania.             
Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14.00, a kończy o 12.00.  
Prosimy o kontakt mailowy: joanna-kajzer@wp.pl lub telefoniczny : 508-203-919
Nr konta bankowego: PKO BP 25102019120000930201439744
Wpłacona zaliczka nie podlega zwrotowi.
Joanna Kajzer
84-240 Reda ul. Topolowa 2
Zachęcamy do odwiedzenia strony: www.enigma.debki.pl
                                                                              
 
 
 
 

  

Ceny w obiekcie
Brak danych. Prosimy o kontakt telefoniczny.
Galeria
Dojazd

Uwaga: Powyższa mapa pochodzi z serwisu maps.google.com. Na dzień 6.8.2008 pochodzi ona sprzed ok 1,5 roku, dlatego części obiektów nie widać na niej (nie byly jeszcze wybudowane). Więcej informacji o mapce - forum.debki.pl
Dostępność noclegów w obiekcie
Napisz e-mail do obiektu [pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe]

Statystyki: 86480 / 91376 / 2814837 / 2847405


Mapka  > Noclegi > Pola namiotowe > Jedzenie > Imprezy >  Linki > Dodaj obiekt > Kontakt

2001 - 2005 Copyright by IP:tourism